Leden 2013

The Vampire Diaries 4 season - Promo poster

31. ledna 2013 v 16:31 | Michelle |  The Vampire Diaries 4 season

Promo plakáty 4.série :)

Nathaniel Buzolic - Twitter

31. ledna 2013 v 16:21 | Michelle |  Twitter
Nate dnes na svůj twitter přidal fotku se svou kamarádkou (bohužel mi ta fotka nejde uložit do počítače :/), a zřejmě je zrovna v Norsku, protože na twitter napsal toto:

,,Ahoj! Má Kol nějaké Norské fanoušky?"
  1. Hei! Har kol noen Norske fans?


The Vampire Diaries 4x14 Down The Rabbit Hole - Still

31. ledna 2013 v 15:01 | Michelle |  TVD - 4.season Stills

Byla zveřejněná nová fotka ze 14.epizody :)

Gallery link: TADY

The Vampire Diaries 4x15 Stand by Me - Synopse

31. ledna 2013 v 14:40 | Michelle |  TVD - 4.season Synopsis
PŘÍŠERNÁ PRAVDA - Když Stefan společně s Elenou a Jeremym dorazí zpět do Mystic Falls, je Caroline ihned znepokojená Eleniným duševním rozpoložením. Stefan se pro pomoc obrací na doktorku Fellovou a Matta. Damon, který je stále na ostrově, předá Rebece pochmurné zprávy a je překvapen její reakcí. Damon a Rebekah se od Vaughna dozvědí nečekaný střípek nedávné historie. Každý je šokovaný, když Bonnie odhalí zbytek Shaneova plánu. Poté, co Damon dělá vše co může, aby jí pomohl, přichází Elena s vlastním plánem.


The Vampire Diaries 4x14 Down The Rabbit Hole - Synopse

31. ledna 2013 v 14:36 | Michelle |  TVD - 4.season Synopsis

CHARLIE BEWLEY ZE SÁGY STMÍVÁNÍ JAKO JEDEN Z PĚTKY LOVCŮ - Na ostrově má Damon ošklivou potyčku s lovcem jménem Vaughn a uvědomí si, že je jedním z Pětky. Stefan přiznává Eleně svě skutečné pocity ohledně možnosti stát se znovu člověkem. Když je náhle odhalena nová ohromující informace ohledně léku, mění se tím sázky pro každého. Jeremy pomáhá Bonnie rozpoznat skutečnost od iluze a Shanea utěšuje Caitlin, žena z jeho minulosti. Mezitím v Mystic Falls Caroline a Tyler zjišťují že jejich pokus přeložit šifru na lovcově meči je bez pomoci Klause marný. Klaus má vlastní důvody k vyřešení záhady.

The Vampire Diaries 4x13 Into The Wild - Synopse

31. ledna 2013 v 14:30 | Michelle |  TVD - 4.season Synopsis

TAJUPLNÝ OSTROV - Shane vede výpravu na pustý ostrov u pobřeží Nového Skotska, protože věří, že je na něm ukryto tajemství léku. Při cestě do hlubin ostrova Rebekah a Elena pokračují v zarputilé rivalitě, Stefan se sanží co nejlépe udržet pořádek a Damon obviní Shanea z toho, že je vede do pasti. Bonnie a Jeremy se pokoušejí vyřešit poselství Lovcovy značky, zatímco Shane odhalí více z legendy o Silasovi a čarodějce Quetsiyah, která má co dělat s jeho vlastní minulostí. V Mystic Falls Tyler konfrontuje Klause a Caroline je zapletena do násilností, které následují.

The Vampire Diaries 4x12 A View To A Kill - Synopse

31. ledna 2013 v 14:23 | Michelle |  TVD - 4.season Synopsis

NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI - Když Rebekah zamítne Klausovu prosbu zastavit Kola a chránit Jeremyho, tak se Klaus obrací s žádostí o pomoc na Stefana. Po hádce se svým otcem starostou kvůli jeho nekonvenčnímu přístupu k ukončení násilí v Mystic Falls Bonnie zažije velmi děsivé setkání s Kolem, načež se objeví nečekaný návštěvník. Už tak napjatou atmosféru mezi Stefanem a Damonem komplikuje Klaus tím, že odhalí něco ze Stefanova soukromí, a pak překvapí Damona žádostí o soukromou radu. Elena řekne Stefanovi o svém nebezpečném plánu na ochranu Jeremyho, což Stefana staví do obtížné pozice. Když starosta Hopkins středoškolský tématické ples ve stylo osmdesátých let zruší, tak Stefan najde ukouzlující způsob, jak to zklamané Rebece vynahradit.