Březen 2012

4.kolo SONP TVD

31. března 2012 v 12:34 | Michelle |  Soutěže
A je tady 5.kolo SONP :) Pro tentokrát jsem se rozhodla, že ti soutěžící kteří budou mít pod 10 hlasů tak vypadávají. Takže přeji hodně štěstí ;)


SONP TVD - Vyhodnocení 3

31. března 2012 v 12:03 | Michelle |  Soutěže
Tak a máme tady vyhodnocení 3.kola SONP. Omlouvám se, že jsem to neudělala dřív, ale nebyl moc čas :(
A soutěžící s nejmenším počtem hlasů je Kery, která soutěžila s Katherine Pirce. Je mi to líto Kery, diplom máš v C.Č.
1.Kery - Katherine Pierce 4.3% (2)
2.Anne - Damon Salvatore 48.9% (23)
3.Tina - Stefan Salvatore 29.8% (14)
4.Kath* - Elijah Mikaelson 8.5% (4)
5.Týnka - Klaus Mikaelson 8.5% (4)Dear diary // 29.3.2012

29. března 2012 v 20:49 | Michelle |  Diary
Ahojte. Tak myslím, že jsem dneska dohnala celý týden :D Přidala jsem toho víc než kdy jindy :D Teď už jenom stačí oběhnout affs a mám padla :D Známky se mi trochu zlepšují až na tu dnešní 5 z ruštiny :X Jsem se zapomněla naučit text a dostala jsem ,,plný počet" :D A pak vlastně to bude ještě špatná známka z dějáku, protože nám dal písemku na obličeje. Byly tam obrázky nějakých blbečků a k nim jsme museli napsat jak se jmenují. A pak ještě další blbosti. No ale dneska jsem všechno krásně stihla. Nejdřív jsem si umyla hlavu a pak jsem se učila a když jsem se všechno naučila šla jsem na blog :) No tak snad vám to nějak vynahradím ten můj zameškaný celý týden. Jo a ještě jsem dneska chtěla ukončit SONP, ael už vážně nemám sílu :D Tak snad nevadí ;) pp Michelle ♥

The Vampire Diaries 3x19 Heart of Darkness - Synopsis

29. března 2012 v 20:46 | Michelle |  TVD 3.season - Synopsis


3x19 Heart of Darkness - TYLER SE VRACÍ DO MYSTIC FALLS - Elena s Damonem společně vyrazí do Denveru, aby se ujistili, že je Jeremy v pořádku. Chtějí také vědět, jestli jeho speciální schopnosti mohou pomoci odhalit informaci o prastaré upíří linii, kterou potřebují. Nepotrvá jim dlouho zjistit, že se Jeremy schází s nesprávnými lidmi. Jak Stefan, tak Klaus se uchýlí k brutalitě při hledání ztracené zbraně. Caroline je nadšená, že se Tyler vrátil zpět do města, ale Tyler brzy vytušá, že se děje neco mezi Caroline a Klausem. Matt má plné ruce práce se zaměstnáváním Rebeccy při organizování nadcházejícího plesu ve stylu 20.let.


Paul Wesley - Interview for TVLine

29. března 2012 v 20:41 | Michelle |  Interviews
Paul poskytl rozhovor TV Line. Fanoušci Steleny si počtou, protože tento rozhovor je skoroc celý o této dvojci. A dozvíme se něco málo o Sage.

Jak úspěšný bude Stefan na své nové cestě sebeovládání?
To ukáže až čas. Nemyslím si, že se Stefanv dohledné době znovu vrátí k trhání hlav a k maniakální ztrátě kontroly, ale nevím. Je to jedna z nejdůležitějších věcí na Stefanovi. Bez ohledu na to, jak klidný a ovládající se se Stefan zdá, já jako herec pokaždé očekávám nějaké nebezpečí za rohem. Že by mohl někomu třeba ukousnout hlavu. To z něj dělá přesvědčivou, zajímavou a dynamickou postavu.

Elena byla svědkem toho, jak se krmí. Co to znamená pro jejich vztah v následujících epizodách?
Je to jen další důvod k tomu mu věřit, důvod od něj odejít a řict si: ,,Bože, tenhle chlap je absolutně mimo kontrolu, to není nic pro mě." Další a další skutečnosti jejich vztahu vyplouvají na povrch. Tolik temnoty se připletlo mezi ně. Je téměř nemožné vrátit se zpět.

Pro Elenu a Stefana je to velice těžké období. Můžete fanoušků poskytnout nějakou naději?
Fanoušci by si rozhodně měli zachovat nějakou naději... Věc, kterou si musí zapamatovat je, že Elena a Stefan prožívali velice silný a intenzivní vztah, který byl jádrem celé první série. To nelze jen tak přehlédnout. Fanoučci by si měli být vědomi, že Stefan a Elena mohou být znovu spolu.

Candice Accola - Interview for Hollywood Reporter

29. března 2012 v 20:23 | Michelle |  Interviews
A je tady další rozhovor od Candice. Tentokrát pro Hollywood Reporter.

Změnila Caroline nějak svůj postoj ke Klausovi?
Nemyslím si, že Carolinin pohled na Klause se změnil. Spadla jsem do té pasti lidově zvané ,,každý s každým". Ale myslím, že je třeba mít na paměti, a já si to připomínám stálě čtením scénářů, že Klaus je špatný. Tvoří si armádu, chce jen moc a kontrolu, je schopný čehokoliv, vraždí lidi a prostě není dobrý chlap. Nedomnívám se, že by Carolien pozbyla opatrnosti. Naopak ještě více zbystří. Ona přesně ví, co od Klause chce. Dožaduje se propištění Tylera ze závazku vůči Klausovi, aby tak spolu konečně mohli být šťastní. To je ten hlavní cíl. Caroline rozhodně neuvažuje o nějaké romantické verzi Klause, ve které je příjemný muž.

Byly chvíle, kdy se zdálo, že Caroline je Klauem okouzlená?
Myslím si, že ano. Ale o co tady jde v prvé řadě je, že se konečně odhalila Klausova citlivá stránka. Vidíme ho starat se o něco. Nemíním tím zrovna ty věci kolem rodiny. Když vidíte velkého vzteklého psa, který nakonec poleví, vaše reakce je ,,uf", ale tak se můžete stát jeho snadnou obětí. Caroline se v přítomnosti Klause uvolnila, takže si s ním může sednout a vést rozhovor. Ale jedna z mých nejoblíbenějších věcí na Caroline je fakt, jak se v průběhu seriálu vyvíjí. Nepotřebuje kluka, aby ji měli všichni rádi. V první řadě by se Caroline do Klause bezhlavě zamilovala. Teď dospěla, je moudřejší a má ze sebe lepší pocit. Myslím, že je legrační, že v první řadě se zaobírala otázkou: ,,Proč mě nikdo nemá rád?" a ve třetí sérii o ni má někdo zájem (Klaus) a ona na to: ,,Já ho nechci." Jakkoliv lichotivé se její chování zdá, ona má zdravý rozum. Ale uvidíme, co se stane v následujících epizodách.

Candice Accola - Interview for Zap2it

29. března 2012 v 19:57 | Michelle |  Interviews
Candice Accola poskytla rozhovor pro Zap2it. Tento rozhovor se týká Alarica, ale fanoušci Tylera a Klause si taky počtou.

Caroline stále netuší, že jejího otce zabil Alaric, ale předpokládám, že to nebude pod pokličkou dlouho.
Ano, uvidíme její reakci. V následujících epizodách se Caroline dozví, že to byl Alaric. Pohádají se spolu. Jejich setkání bude v tom smyslu: ,,Hej, pamatuješ si, že jsi zavraždil mého otce? Tohle je vážně dost nepříjemné!"

Alaricův zvrat byl jedno z nejpřekvapivějších odhalení v seriálu. Věděli jste všichni, že vraždí on, nebo vám to tajili?
No věděli jsme to - alespoň někteří z nás to věděli. Je to skvělé. Otevírá nám to možnost nahlédnout do historie prstenu. Pokud máme prsten, který nás vrací zpět do života, musí to mít následky. Jsem ráda, že seriál se vyvíjí v takovém duchu, že s každým dalším kouskem magie přicházejí nové následky. Mohli bychom naivně předpokládat, že čarodějka našla snadnou cestu, jak z něčeho ven, ale vždy se nám to bude nějak vracet a strašit nás.