Rihanna jede po čokoládové!

22. srpna 2011 v 10:24 | Michelle

RIHANNA JEDE PO ČOKOLÁDOVÉ

STARS: Rihanna jede po čokoládové - foto

Rihanna je závislák na čokoládové zmrzlině!
Ary Nunez je osobním trenérem Rihanny, který se stará o její kondici a super figuru. Nejen cvičením, ale i nastavením správného jídelníčku.
Jenže Rihanna v něm Arymu dělá 'čurbes', miluje totiž nadevše čokoládovou zmrzlinu!


"Rihanna je na čokoládové úplně závislá. Vzdal jsem už všechny pokusy jí vysvětlit, že v takovém množství to nemá se zdravým jídlem nic společného," zoufá si Ary. S Rihannou to ale nevzdal a nový stravovací režim hvězdě poskládal s ohledem kvanta její zbožňované zmrzliny.

"Věřím, že kdybych Rihanně její zmrzlinu zakázal, byla by to katastrofa. Jakmile si nějakou potravinu nuceně odmítáte, nikdy to nevede k ničemu dobrému. Proto je lepší, ji v jídelníčku nechat, jinak si koledujete o zbytečné mučení," říká Ary.


A pokračuje: "Rihanna nedrží žádnou přísnou dietu, ale snaží se jíst zdravě, hlavně když je na turné. Miluje jídla bohatá na proteiny, olivy, ale i vodu a ovoce. Co je ale důležité, ví, jak se chová její tělo na určité potraviny, a podle toho už pozná, kolik si může čeho dovolit."

Ary dál prozrazuje, že k dobré figuře zpěvačce pomáhá i spousta pohybu, včetně karate, tae kwon da a tréninku kung fu. "Ona je hodně odvážná, má ráda dobrodružství, tak jsme na tom postavili i celý trénink, aby jí pohyb bavil," vysvětluje její trenér.

"Je se svým tělem spokojená, takže se při cvičení hlavně bavíme. Je to skvělá holka, která má k životu vážně dobrý přístup," chválí svou hvězdou klientku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama