Na co zemřela Amy Winehouse?

22. srpna 2011 v 10:59 | Michelle

MUSIC: Na co zemřela Amy Winehouse? - foto

Zpráva o předčasné smrti zpěvačky Amy Winehouse (23.7.2011) zasáhla nejenom její fanoušky. Policie nyní vyšetřuje, co bylo příčinou její smrti...
To, že život Amy Winehouse byl plný drog a alkoholu nebylo žádným tajemstvím. Několikrát se pokoušela o léčbu za závislosti, pokaždé ale marně. Na svém kontě měla několik koncertů, které musely být zrušené proto, že byla natolik opilá, že nedošla ani na jeviště, nebo nebyla schopná zpívat. Amyn otec před lety prosil fanoušky, aby si nekupovaly její desky, protože tím jí poskytují peníze, které obratem utápí v drogách a alkoholu.

Nicméně nedávné zprávy vypadaly nadějně, Amy koupila dům se zahradou na okraji Londýna s vidinou dětí a šťastné rodiny.


Její divoký život samozřejmě nahrává různým spekulacím, co bylo příčinou smrti. Nejnovější zprávy ale ukazují na to, že zpěvačka zemřela na kombinaci drog, konkrétně extáze, a alkoholu. Jeden z jejích přátel řekl: "Posledních sedm dní Amy vypadala, že se chce upít k smrti."

Další hlasy se ozývají z okolí policistů: "Přítel mé kamarádky je policista a byl to právě on, kdo viděl Amy doma první mrtvou. Bylo to prý předávkování extází."

Oficiální prohlášení ale ještě nevyšlo, čeká se na pitevní zprávu. Její smrt je velmi smutnou událostí pro celou rodinu, přátele i fanoušky, které tato zpráva
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama