Mít styl není o penězích!

24. srpna 2011 v 16:46 | Michelle
FASHION: Mít styl není o penězích! - foto

Patricia Field, stylistka hvězd a 'oblékačka' Sexu ve městě tvrdí, že vypadat stylově nemusí vůbec stát hromadu peněz. Přečti si její rady!
Dobře prý můžeme vypadat i bez ohledu na náš rozpočet a finanční možnosti. Je jen třeba najít si styl, který nám vyhovuje a ne bezhlavě plnit skříň.

"Styl není ekvivalentem peněz," tvrdí Patricia. "Někteří lidé jich mají kupu a styl zkrátka žádný, jiní zas počítají každou korunu, ale mají šmrnc. V tomhle háček určitě není."

A pokračuje: "Styl vychází z toho, jak se cítíte, co z vás vyzařuje, ale třeba i z toho, jakou děláte práci. Třeba já - pohybuji se hodně mezi mladšími lidmi. Na nich je vidět, kolik mají energie, to je právě jejich styl! Energii dávají do svých zájmů a z nich pak získávají svůj styl," prozrazuje svůj názor designérka.

Konkrétní radu nám hned dává k vybavení šatníku: "Každý by měl mít nějaký svůj základ oblečení, kterým si je naprosto jistý. Nejlepší je, aby šlo všechno spolu vzájemně kombinovat, to pak dává neskutečné možnosti a i z mála se tak dá vytvořit spousta zajímavých variací, které se jen tak neokoukají. Čím víc kombinací můžeme vytvořit, tím máme bohatší šatník, ovšem pořád se stejným počtem oblečení!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama