Lady Gaga vydává knihu...

26. srpna 2011 v 22:56 | Michelle
STARS: Lady Gaga vydává knihu - foto

… a bude to kniha plná obrázků!
Od Gagy asi nemůžeme čekat nic standardního, a tak ani její kniha, která se chystá na pulty nejprve na americkém trhu, určitě nezapadá prachem.
Bude obsahovat 350 černobílých fotek od fotografa Terryho Richardsona, který s Gagou strávil skoro celý rok. "Nehnul se ode mě na krok," vysvětluje Lady Gaga fotky, pořízené také ve sprše!

"Nic jsem před ním neschovala! Terry byl se mnou každý moment, každou minutu," objasňuje vznik fotoknihy Lady Gaga. "Všechny fotky jsou bez cenzury. Fotil mě, jak ráno vstávám, jak si čistím zuby, jak jsem v koupelně, … Bylo to zvláštní a super zároveň. Víte, když svého fotografa znáte a víte o něm všechno jako on o vás, můžou vzniknout super fotky. Jen takový člověk může vyfotit to, co jiný vůbec nevidí."

Terry nafotil přes 100 000 fotek, a tak je jasné, že nebudou chybět ani nějaké vtipné momentky, třeba jak Gaga čůrá do hrníčku. Celý projekt s fotoknihou by se měl dostat na veřejnost na podzim, 22. listopadu.

"Nejvíc jsem milovala to, jak Terry fotil moje fanoušky. Věnoval se jim úplně stejně jako mě," popisuje Gaga roční spolupráci. "Jednou takhle přišel za stage a byl úplně nadšený ze všech těch čekajících fanoušků. Jenže já zrovna potřebovala strašně čůrat a už nebyl čas, a tak jsem popadla první hrníček, co tam stál. Nebyl by to Terry, kdyby si tuhle fotku nechal ujít…"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama