Drew Barrymore: Dětství jsem nezažila

28. srpna 2011 v 13:08 | Michelle
STARS: Drew Barrymore: Dětství jsem nezažila - foto

Stát se dětskou herečkou nepřináší jen slávu a peníze. Své by o tom mohla povídat Drew Barrymore. Točit začala v sedmi letech a už ve 13 byla na první alkoholové odvykačce.
Drew jako sedmiletá natočila dodnes slavný film E. T. mimozemšťan a tím nastartovala svou úspěšnou hereckou kariéru. Nestalo se jí to, co jiným dětským hvězdám, které si s příchodem dospělosti před kamerou ´ani neškrtnou´, ale točí, produkuje a režíruje dál.
Jako teenager měla dokonce tolik práce (a peněz), že už ve 13 bojovala se závislostí na alkoholu a cigaretách, a musela podstoupit léčbu.


Nedávno ale Drew smutně přiznala, že díky filmování nikdy nezažila dětství jako jiné děti. Nikdy nechodila do klasické školy, neužívala si lumpačení s dětmi z ulice a netrávila volné víkendy se svými rodiči.

"Nikdy jsem neměla to klasické dětství jako jiné děti. Nikdy jsem nechodila normálně do školy, prostě jsem dělala svou práci. Vždycky jsem chtěl vědět jaké to je, sedět s dětmi ve třídě nebo trávit přestávky, ale tohle jsem prostě nezažila," svěřila se Drew.


Teď se aspoň věnuje pomoci dětem z chudých zemí. Chce jim umožnit, aby zažili to, co ona kvůli práci nemohla: chodit do školy. Svůj čas věnuje charitě, která se stará o děti v Keni. "Jsem ráda, že mám profesi, skrz kterou můžu pomáhat dětem ze zemí třetího světa. Lidi neradi posílají peníze jen tak do prázdna na charitu, ale když jim představíme konkrétní projekt, který je vezme za srdce, dodá jim to kuráže, podívat se dál za svoje problémy a udělat jeden malý krok, který ve finále hodně pomůže," svěřila se herečka, která na programu The World Food Programme spolupracuje třeba s Christinou Aguilerou nebo Jimem Careym.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Papája Papája | Web | 29. srpna 2011 v 11:20 | Reagovat

pěkný článek, to v USA není něco jako školní docházka?
když nechodila do školy, přišla o hodně :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama